27.09.2023 09:00 4 OR

Reda ponownie będzie się wyprzedawała

fot. Fabryka Kultury

Już 1 października Fabryka Kultury w Redzie organizuje kolejną edycję Redzkiego Pchlego Targu. Wyjątkowa popularność poprzednich edycji nakłoniła organizatorów do ponownej organizacji wydarzenia.

Katalog przykładowych przedmiotów, które mogą być wystawione podczas imprezy zawiera: ubrania, książki, płyty, gry, zabawki, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne i ich części, instrumenty muzyczne i ich części, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, obrazy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mieszkanka Gdyni zamieszkała w domu 'Top Model'

Aby wziąć udział w wyprzedaży, należy zgłosić się do organizatorów za pomocą adresu: [email protected].

Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko, numer kontaktowy, wymiary stoiska, opis asortymentu oraz potwierdzenie zapoznania się z regulaminem wydarzenia.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 29 września lub do wyczerpania limitu miejsc. Pchli targ odbędzie się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Łąkowej 59 w Redzie.

Czekamy na Państwa sygnały i informacje z regionu. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...