26.09.2023 10:00 2 Tomasz Smuga

Mieszkanka Gdyni zamieszkała w domu 'Top Model'

Top Model: Noemi Penczyło Źródło: TVN

Jurorzy 'Top Model' wybrali uczestników 12 .sezonu tego telewizyjnego programu. Wśród wytypowanych osób przez Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę znalazła się m.in. Noemi Penczyło. 19-latka jest mieszkanką Gdyni.

Noemi Penczyło ma 19 lat i mieszka w Gdyni. Pracuje jako fryzjerka. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński wraz z Seliną Popp docenili jej predyspozycje do pracy w modelingu.

Bardzo mi się podoba. Modelki o takiej urodzie cieszą się dużym zainteresowaniem - przyznała Selina Popp.

Penczyło, jak podkreślało jury, jest wysoka i ma wyrzeźbioną sylwetkę. Miłość do zdrowego stylu życia zaszczepiła jej mama, która zajmuje się fitnessem. Na castingu wszyscy jurorzy byli na tak. Zaprosili Noemi na bootcamp. Oprócz gdynianki o tytuł top model rywalizują Tadeusz Mikołajczak, Amelia Wnęk, Natalia Węgrzynowska, Aleksander Szynkariow, Dominik Szymański, Marta Szatańska, Oliwier Sobczyk, Wiktoria Różańska, Filip Krogulski, Sofia Konecka Menescal, Mateusz Dziedzic, Wiktoria Darda oraz Wiktoria Burejza. Zoja Sintichine została pierwszym uczestnikiem, która odpadła z 12. sezonu.

CZYTAJ TEŻ: Rumianin sprawdził, czy można uciec z Alcatraz w kąpielówkach

Program 'Top Model' można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20 na antenie TVN. Za nami już cztery pierwsze odcinki.

Czekamy na Państwa sygnały i informacje z regionu. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...