26.09.2023 09:30 11 PM/KPP Wejherowo

Po publikacji zdjęcia sprawcy i zaangażowaniu internautów, odzyskano stabilizator

mat.pras.

Policja zajmowała się sprawą przywłaszczenia stabilizatora do smartfona. Mężczyznę nagrały kamery monitoringu. Policja opublikowała jego zdjęcia. Dzięki udostępnieniom, mężczyzna został odnaleziony, a stabilizator odzyskany.


AKTUALIZACJA 26 września godz. 9:00:

Dziękujemy za pomoc i udostępnianie postu. Informujemy, że tożsamość mężczyzny już jest znana, a stabilizator odzyskany. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty - poinformowała asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej policji.


Informacja z 23 września:

Komisariat Policji w Szemudzie prowadzi czynności w sprawie przywłaszczenia stabilizatora do smartfona. Do zdarzenia doszło na parkingu podczas Wojewódzkich Dożynek 2023 w Szemudzie. Prezentujemy wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 40-lecie Elektrowni Szczytowo - Pompowej w Żarnowcu

Jeśli ktokolwiek rozpoznaje osobę na zdjęciu proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Szemudzie. Można napisać wiadomość mailową w tej sprawie na adres [email protected] lub zadzwonić bezpośrednio do Komisariatu Policji w Szemudzie pod numer 47 742 98 74.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...