19.09.2023 17:00 0 Tomasz Smuga

W Redzie ponownie zagrają w planszówki

fot. Fabryka Kultury w Redzie

Przygodowe, fabularne, strategiczne oraz logiczne i edukacyjne. Na miłośników gier w Redzie ponownie czekać będzie wiele rodzajów planszówek. Przed nami kolejna edycja 'zGranej Redy'.

Najbliższą edycję 'zGranej Redy' zaplanowano na sobotę (23 września). Tradycyjnie na graczy w Fabryce Kultury w Redzie czekać będzie niemal sto planszówek. Dodatkowo odbędzie się turniej w 'Architekci 7 cudów'.

To dynamiczna gra rodzinna, doskonała na początek przygody z planszówkami! Podczas rozgrywki staramy się wznieść własną budowlę, jak najlepiej wykorzystując efekty dostępnych kart. W swojej turze wybierasz 1 z 3 kart, na których znajdziesz różne postacie pomocne w zdobywaniu surowców do budowy cudów, dokonywaniu odkryć naukowych oraz toczeniu bitew z sąsiadami - informują w redzkim ośrodku kultury.

CZYTAJ TEŻ: EkoFabryka 'wyszła' na ulice w Wejherowie

Na turniej zapisywać się będzie można od godziny 15, z kolej na samą 'zGraną Redę' organizatorzy zapraszają w godz. 14 - 19.

Pierwsze spotkanie z "planszówkami" w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 8 lat zorganizowano w redzkim ośrodku kulturalnym ponad czterdzieści spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej pięćdziesięciu osób.

Przypominamy, że czekamy na Państwa sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...