19.09.2023 08:00 3 OR/Szpital w Pucku

Nowoczesny sprzęt trafił do szpitala w Pucku

fot. Szpital w Pucku/facebook

Szpital w Pucku zakończył realizację projektu Dostępność Plus, w ramach którego szpitalne oddziały zostały doposażone w nowoczesny sprzęt, który spełnia wszystkie standardy dotyczące opieki i leczenia osób ze szczególnymi potrzebami.

W ramach niniejszego projektu placówka zaopatrzona została w nowoczesne łóżka wyposażone w materace przeciwodleżynowe, przenośne aparaty EKG, przenośne aparaty USG, holtery, tablety do podpisu dokumentacji w wersji elektronicznej, tablety z funkcją "MÓWIK", wózki transportowe, krzesła prysznicowe, pionizatory, ławki na hol z pochwytami, wagi kolumnowe, analizatory masy ciała, lampę zabiegową.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szpital w Pucku z Oddziałem Jednego Dnia

W ramach projektu wykonano również szereg robót budowlanych, w tym montaż pochwytów ściennych, które ułatwią funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym w naszej placówce.

Program dostępność plus to zapewnienie swobodnego dostępu do dóbr i usług oraz możliwości udziału w życiu społecznym i publicznym osób o szczególnych potrzebach, a jego kluczowym pojęciem jest samodzielność.

Przypominamy, że czekamy na Państwa sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...