Strzelił 240 bramek. Został nowym napastnikiem Gryfa Wejherowo

czwartek, 20 lipca 2023
Napastnik Krzysztof Idzi/ fot. WKS Gryf Wejherowo/Facebook
Napastnik Krzysztof Idzi/ fot. WKS Gryf Wejherowo/Facebook

WKS Gryf Wejherowo poinformował o swoim pierwszym wzmocnieniu przed sezonem 2023/2024 w IV lidze. Żółto-czarni zaczęli od linii ataku. Umowę z klubem podpisał bramkostrzelny napastnik Krzysztof Idzi.

Jest to doświadczony bramkostrzelny napastnik ostatnio występujący w Orlętach Reda. W swojej przygodzie z piłką rozegrał 240 meczów, w których strzelił 240 bramek. W swoim najlepszym sezonie strzelił 59 bramek - napisał w mediach społecznościowych WKS Gryf Wejherowo.

Sympatycy wejherowskiej drużyny po raz pierwszy nowego napastnika w akcji na Wzgórzu Wolności będą mogli zobaczyć dopiero w 3. kolejce IV ligi. 15 sierpnia 2023 roku żółto-czarni podejmą swojego imiennika ze Słupska. Pierwsze dwie kolejki gryfici rozegrają na wyjazdach.

ZOBACZ TEŻ: Wikęd Luzino wzmacnia się przed startem III ligi

Zanim jednak dojdzie do spotkań o punkty, to gryfitów czekają gry kontrolne w ramach okresu przygotowawczego. Na razie podopieczni trenera zagrali z Błyskawicą Reda Rekowo, którą pokonali 3:1 po trafieniach Juliana Goyke, Macieja Leske oraz Bartłomieja Iwańskiego.

Mieliśmy krótkie urlopy po dość wyczerpującym sezonie. Rozegraliśmy 43 mecze. Rozgrywki skończyliśmy 25 czerwca. Spotkaliśmy się 12 lipca. To będzie krótki okres przygotowawczy. Będzie kilka gier kontrolnych. Myślę, że zawodnicy nie stracą za dużo ze swoich zdolności motorycznych. Nad umiejętnościami będziemy pracować - mówił w rozmowie w Gościu Dnia na antenie Norda FM Grzegorz Niciński, trener WKS Gryfa Wejherowo.

PRZECZYTAJ TEŻ: Gryf Wejherowo jednym z dwóch IV-ligowców z Pucharem Polski

Jest kilku zawodników testowanych. Doszli gracze z drugiej drużyny. Będziemy kontynuować filozofię prezesa Dariusza Mikołajczaka i zarządu, że do pierwszego zespołu będą wchodzili zawodnicy z rezerw, żeby się ogrywać. Trener Niciński będzie oceniał, czy się nadają - dodaje w rozmowie z Norda FM Rafał Szlas, honorowy prezes klubu. - Budujemy kadrę. Trzech zawodników odchodzi. Są to Wiesław Ferra, Karol Baranowski, który został wypożyczony do Wikędu Luzino i Damian Lisiecki, który zakończył przygodę z piłką, ponieważ postawił na pracę.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Wiadomości

Wypadek na trasie nad morze. Są osoby poszkodowane
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026

Wypadek na trasie nad morze. Są osoby poszkodowane

Sportowa bitwa na plaży. Mistrzostwa Pomorza w siatkówce plażowej
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026

Sportowa bitwa na plaży. Mistrzostwa Pomorza w siatkówce plażowej

Kaszubski festiwal rękodzieła. Twórcy pokazali swoje unikatowe wyroby
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026 2

Kaszubski festiwal rękodzieła. Twórcy pokazali swoje unikatowe wyroby

Wykolejenie pociągu towarowego. Ruch wstrzymany
Ważne
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026 1

Wykolejenie pociągu towarowego. Ruch wstrzymany

Kajakarze opanowali Zatokę. Weekend szkoleń przyciągnął amatorów i ekspertów
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026 1

Kajakarze opanowali Zatokę. Weekend szkoleń przyciągnął amatorów i ekspertów

Bezcenny zabytek wrócił do sanktuarium
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026 1

Bezcenny zabytek wrócił do sanktuarium

Fischmarkt powraca. Kaszubscy rybacy ponownie przejmą miasto
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026 3

Fischmarkt powraca. Kaszubscy rybacy ponownie przejmą miasto

Ławki niszczone, śmieci pozostawiane nad stawem. Stowarzyszenie prosi o rozwagę
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026

Ławki niszczone, śmieci pozostawiane nad stawem. Stowarzyszenie prosi o rozwagę

Przechowywał w swoim domu ponad kilogram narkotyków i dopalaczy
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026 1

Przechowywał w swoim domu ponad kilogram narkotyków i dopalaczy

Powstanie pomnik upamiętniający Wojsko Polskie
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026

Powstanie pomnik upamiętniający Wojsko Polskie

Nasze kamery

Zobacz wszystkie →