18.07.2023 09:30 0 Tomasz Smuga

Wikęd Luzino wzmacnia się przed nowym sezonem!

Wikęd Luzino

Trzech nowych piłkarzy dołączyło do kadry Wikędu Luzino. Beniaminek III-ligi wzmacnia się przed nowym sezonem 2023/2024.

Pierwszym graczem, który dołączył do zespołu prowadzonego przez trenera Macieja Plińskiego, jest 30-letni Paweł Brzuzy.

Wychowanek Cisowej Gdynia, mający za sobą ponad 150 występów w II lidze, wraca do piłki po rocznej przerwie, aby swoim doświadczeniem, spokojem i szybkością pomóc zespołowi w debiutanckim sezonie na trzecioligowych boiskach - poinformował klub z Luzina.

ZOBACZ TEŻ: Wikęd Luzino przedstawił plan swoich letnich sparingów

Obrońca mierzący 180 cm wzrostu w swoim piłkarskim CV ma występy w takich klubach, jak Arka Gdynia, WKS Gryf Wejherowo, Sokół Ostróda i Bałtyk Gdynia.

Wikęd wzmocnił też drugą linię. Do drużyny dołączył również 29-letni pomocnik Łukasz Kwaśnik. Były gracz m.in. Arki Gdynia, Pomorza Potęgowo, GKS Przodkowo, Aniołów Garczegorze oraz Pogoni Lębork wraca do Luzina po sześciu sezonach.

Jego waleczność, zaangażowanie i przegląd pola to najmocniejsze atuty, które mają pomóc Wikędowi w debiutanckim sezonie na trzecioligowych boiskach - podkreślają w Luzinie.

Z kolei na zasadzie rocznego wypożyczenia do beniaminka III ligi trafił Karol Baranowski. 22-letni wychowanek WKS Gryfa Wejherowo, mający doświadczenie z II- i III-ligowych boisk (łącznie 49 meczów) wzmocni siłę ataku Wikędu.

Sezon w III lidze wystartuje w weekend 5/6 sierpnia. Na inaugurację Wikęd Luzino podejmie Zawiszę Bydgoszcz.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...