08.06.2023 12:00 10 PM/OR

Dni Redy już w ten weekend. Sprawdź co będzie się działo!

mat.pras.

Zespół LemON i Szymon Wydra & Carpe Diem wystąpią na tegorocznych Dniach Redy. Gwiazdy pojawią się na redzkim stadionie już 10 czerwca.

Zespół Lemon powstał w 2011 roku. 21 lutego 2013 zespół został nominowany do nagrody muzycznej Fryderyki 2013 w kategorii Najlepszy debiut. Jest jednym z najpopularniejszych zespołów popowych w kraju. Szymon Wydra & Carpe Diem to polski zespół wykonujący rock, pop-rock i pop. Został założony w 1992 roku przez wokalistę i lidera Szymona Wydrę. Do dziś z powodzeniem występuje na scenach muzycznych w całej Polsce.

Poza doznaniami muzycznymi, organizatorzy przygotowali coś dla młodszych uczestników święta miasta. Dlatego też warto na redzki stadion przybyć całymi rodzinami. Najmłodsi będą mogli skorzystać z tego, co lubią najbardziej, czyli z zabawy na dmuchanych konstrukcjach. Niemal przez cały dzień trwać będzie festiwal dmuchańców.

ZOBACZ TAKŻE: Z USA chcieli przemycić... niedźwiedzie

Goście wydarzenia będą mogli również skorzystać z licznych stoisk wystawiennicznych czy strefy gastronomicznej. Na scenie poza LemON-em i Szymonem Wydrą wystąpi również LOKA.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...