30.05.2023 10:30 0 Tomasz Smuga

Moc atrakcji na Dzień Dziecka na Nordzie

pexels.com

Gry i zabawy, dmuchańce, występy artystyczne, malowanie twarzy, warsztaty i konkursy - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na najmłodszych z okazji Dnia Dziecka 2023. Sprawdziliśmy co będzie się działo na Nordzie w czwartek, 1 czerwca 2023 roku, oraz w weekend 3-4 czerwca 2023 roku.

"W zdrowym ciele zdrowy duch" w parku w Wejherowie

W Wejherowie tradycyjnie świętowanie Dnia Dziecka odbędzie się w Parku Miejskim im. Aleksandra Majkowskiego. Nie zabraknie dmuchańców, ciekawych animacji i słodkiego poczęstunku. Błękitni Wejherowo przygotowali niezwykle angażujące zabawy sportowe, które każdego zachęcą do wspólnej aktywności. Uczestniczki zajęć choreograficznych Wejherowskiego Centrum Kultury, pod okiem Elżbiety Czeszejko przygotowały niezwykle efektowne i barwne pokazy taneczne.

Będzie też można wziąć udział w Olimpiadzie sportowej i przekonać się jak z werwą pokonać każdą przeszkodę. Początek wydarzenia o godz. 16

Ekologiczny Dzień Dziecka w Rumi

Konkursy i warsztaty ekologiczne, a także festiwal dmuchańców i zajęcia sportowe czekają na mieszkańców Rumi z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 3 czerwca 2023 roku, w godz. 13 - 18 na kompleksie boisk przy ul. Bukowej.

"Kolorowy zawrót głowy" w gminie Puck

Animacje “Kolorowy Zawrót Głowy”, gry i zabawy na świeżym powietrzu, słodki poczęstunek - to atrakcje, których mogą spodziewać się mieszkańcy przy ośrodku sportu i kultury w Sławutowie. Początek, o godz. 11 w sobotę, 3 czerwca 2023 roku.

Dzień Dziecka w Bolszewie

W niedzielę, 4 czerwca 2023 roku, w godz. 15 - 18 warto odwiedzić Art Park w Bolszewie. W programie m.in. malowanie twarzy, warsztaty balonowe, bańki mydlane, stoisko małego konstruktora, kącik plastyczny, animacje, dmuchańce, stoiska gastronomiczne, akademie piłkarskie i pokazy taneczne.

Występy artystyczne, gry i zabawy w Pucku

Moc atrakcji na najmłodszych czekać będzie też w Szkole Podstawowej im. M. Zaruskiego (budynek A) w Pucku. Start, w sobotę (3 czerwca 2023 roku) o godz. 14. Na mieszkańców czekać będą: gry, naukowe doświadczenia i łamigłówki, bajkowa gra miejska, warsztaty plastyczne, ćwiczenia z pierwszej pomocy, dmuchańce, wata cukrowa, malowanie twarzy, bańki mydlane, loteria fantowa, kiermasz książek, występy Puckiej Orkiestry Dętej oraz chóru szkolnego "Muszelki".

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Dworów i Pałaców już w weekend

Dzień Dziecka z Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Chrzest morski dla dzieci, występ Zespołu Wokalnego Klubu MW Riwiera, gry i zabawy, w tym masa solna, malowanie piaskiem, puzzle, kolorowanki, balony, bańki mydlane i wiele innych atrakcji czekać będą na osoby, które w sobotę, 3 czerwca 2023 roku, w godz. 12.00 – 15.00 przyjdą na plac przed Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni. Tego dnia wstęp dla dzieci do muzeum oraz na ORP Błyskawica kosztuje po 1 zł.

mat. organizatora mat. organizatora mat. organizatora mat. organizatora mat. organizatora


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...