22.05.2023 11:00 10 Tomasz Smuga Zakątek Sztuki

Młody Cegła z Wejherowa w najnowszym utworze zachęca do sportu

Youtube/kanał Młody Cegła

"Konkretny wojownik" to tytuł najnowszego hip-hopowego kawałka wejherowskiego artysty tworzącego pod pseudonimem Młody Cegła. W sieci miała miejsce już jego premiera. Tym razem raper poświęcił się tematyce sportowej. W utworze zachęca do aktywności sportowej.

Jakub Cegiełka, to lokalny raper z Wejherowa. Fani jego talentu znają go pod scenicznym pseudonimem Młody Cegła. 21 maja 2023 roku na Youtube na kanale artysty miała miejsce premiera jego najnowszego kawałka zatytułowanego "Konkretny wojownik".

Sport w wielu sytuacjach może wyciągnąć nas z dna oraz pomóc nam odnaleźć swoje prawdziwe „ja”. Dla wielu jest też priorytetową zajawką - czytamy w opisie utworu.

Kawałek „Konkretny wojownik” prezentuje nam różne sporty. Jak w samym tekście jest „Od boksingu do key bordu”. Ma zachęcać młodzież i nie tylko do sportu oraz zajawki na pozytywne spędzanie czasu. Zachęcam wszystkich do odsłuchu motywacyjnego singla „Młodego Cegły” - mówi w rozmowie z naszym portalem Jakub Cegiełka.

Posłuchajcie:

Na kanale artysty znajdziemy też album zatytułowany "Dzieciak z charakterem".

ZOBACZ TEŻ: Małaszyński i Figura nagrają kolejny klip z wejherowskimi muzykami Depeche Mode

Utwory są pełne emocji osadzone mocno na życiowym przekazie. Na płycie jest 14 kawałków. Z czego 4 to utwory, w których znajdują się gościnne zwrotki - mówi Młody Cegła.

Wejherowski raper zdradził, że pracuje nad kolejnym albumem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...