03.04.2023 10:30 0 MW/TTM

Tytani przełamali serię porażek

Tytani Wejherowo przełamali serię porażek w I lidze piłki ręcznej. W sobotę na swoim boisku pokonali Spartę Oborniki 34:27, czym zrobili sobie i kibicom prezent z okazji 13. urodzin klubu.

Wejherowscy Tytani do sobotniego spotkania podeszli z nadzieją i determinacją na przełamanie serii trzech ostatnich porażek i braku punktów. Początek meczu jednak nie układał się po myśli gospodarzy, a to oznaczało, że nie zabraknie emocji i walki do ostatnich minut.

Rywale to bardzo waleczny zespół, dużo młodych i utalentowanych zawodników, zawsze ciężkie i wyrównane spotkania, trzeba cały czas być skoncentrowanym – komentował Remigiusz Sałata, prezes KS Tytani Wejherowo.

Fot. Tytani Wejherowo Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski Fot. Leszek Spigarski

Ostatecznie już w pierwszej połowie Tytani zapewnili sobie kilku punktowe prowadzenie, które udało się im utrzymać do końca spotkania. To zakończyło się wynikiem 34:27, dzięki czemu klub sportowy Tytani Wejherowo mógł świętować obchodzone tego dnia swoje 13 urodziny.

To motywuje i zachęca do dalszej pracy, której jest jeszcze sporo – dodał Remigiusz Sałata.

A na jej miejmy nadzieje pozytywne efekty przyjdzie poczekać do 15 kwietnia, kiedy wejherowscy szczypiorniści zmierzą się na wyjeździe z PGE KPR Gryfino. Tydzień później na własnym boisku Tytani zmierzą się z KS Szczypiorniakiem Olsztyn.