27.03.2023 13:30 12 PM

Miała być seksualnie wykorzystana. Kolejny proces Krystka

Archiwum Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

W Wejherowie w poniedziałek miał ruszyć proces w sprawie 16-latki, która miała być seksualnie wykorzystana i szantażowana przez Krystiana W. Jak podaje tvn24.pl ze względów formalnych odczytanie aktu oskarżenia odroczono.

W poniedziałek w wejherowskim sądzie miał rozpocząć się proces, w którym na ławie oskarżonym miał zasiąść Krystian W. z Wejherowa – nazywany też łowca nastolatek. Jak poinformował tvn24.pl obrońca oskarżonego został za późno powiadomiony o rozprawie, więc rozpoczęcie procesu odroczono.

Czytaj również: Krystek wraca do więzienia. Zapadł wyrok w sprawie dotyczącej Anaid

Sprawa dotyczy kobiety, która podczas głównego procesu Krystka zeznała, że jako 16 latka miała być seksualnie wykorzystywana i szantażowana przez Krystiana W. Sprawa toczy się od lipca 2022. Krystek nie przyznaje się do zarzutów.

Grozi mu za to 12 lat więzienia.

Przypomnijmy, że w na początku marca Sąd Okręgowy w Gdańsku podtrzymał wyrok w sprawie łowcy nastolatek – oznacza to, że Krystian W. ma do odsiedzenia w więzieniu 2,5 roku. 16 marca Krystek został zatrzymany przez policję w okolicy wejherowskiego MOPS-u.

Czytaj również: Krystek zatrzymany przez policję przy wejherowskim MOPS-ie

Łowca nastolatek został skazany za gwałt na 17-letniej dziewczynie. Krystian W. wciąż jest oskarżony o przestępstwa seksualne na ponad 30 dziewczynach.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...