21.03.2023 15:30 0 PM/TTM

Ponad pół tysiąca uczniów odwiedziło 'Sobieskiego'

Fot. Marek Trybański/TTM

Strefa gier, quiz fizyczny, eksperymenty chemiczne - w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie odbył się dzisiaj Dzień Otwarty. Odwiedzający szkołę mieli okazję poznać kadrę pedagogiczną, uczniów oraz zapoznać się z ofertą placówki.

Czytaj również: Trwa modernizacja wejherowskiego liceum

Uczniowie "Sobieskiego" oprowadzili dziś swoich gości po poszczególnych salach lekcyjnych, zaprezentowali ofertę szkoły i odpowiadali na pytania dotyczące rekrutacji.

Bardzo się cieszymy, że nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Zapisało się ponad pół tysiąca uczniów ze szkół powiatu wejherowskiego. Zwiedzają naszą szkołę w grupach zorganizowanych, mają okazję w poszczególnych salach zapoznać się z ofertą profili, które funkcjonują w naszej szkole - mówiła dla Twojej Telewizji Morskiej Katarzyna Bojke, dyrektor PZS nr 1 w Wejherowie

Czytaj również: Awans Sobieskiego w prestiżowym rankingu

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

Oferta szkoły co roku nieco się zmienia. W tym roku po raz pierwszy szkoła otwiera nabór do klasy matematyczno-chemicznej i humanistyczno-biologicznej.

Czytaj również: Dzień nauczyciela i otwarcie nowego skrzydła budynku


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...