17.03.2023 13:50 9 WH/KMP Gdynia

Szuka ich policja. Podejrzani są o kradzieże [FOTO]

Fot. KMP Gdynia

Gdyńscy policjanci prowadzą czynności w sprawach kradzieży. Opublikowano wizerunek czterech osób, które są poszukiwane. Każdy, kto ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z policją.

Działania prowadzą policjanci z Gdyni Redłowa. Do kradzieży doszło w styczniu i lutym. Zabezpieczono monitoring i ustalono osoby, które mogą mieć związek z przestępstwami.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informacje na temat osób z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112 – informują policjanci.

Pierwszy mężczyzna podejrzany jest o kradzież perfum w centrum handlowym. Ma około 40 lat, jest szczupły i wysoki. W dniu zdarzenia miał na sobie ciemnozieloną kurtkę, niebieskie jeansy, czarne buty z białą podeszwą i białymi paskami z boku, szarą czapkę, czarną torbę.

Kobieta, która może mieć związek z kradzieżą perfum w centrum handlowym przy ul. Górskiego w dniu 19 stycznia br., ma około 30 lat, ciemne, długie włosy. W dniu zdarzenia miała na sobie czarną, pikowaną kurtkę, czarne spodnie skórzane, czarne buty (typu trapery), kremowy sweter, czarną torebkę.

Kobieta była w towarzystwie z mężczyzny, z którym prawdopodobnie wspólnie dokonała kradzieży perfum. Mężczyzna ma około 30 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie długi, czarny, pikowany płaszcz ortalionowy, czarne spodnie, czarne buty sportowe z czerwonymi wstawkami po bokach, czarną czapkę z białym emblematem.

Trzeci mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum w centrum handlowym przy ul. Górskiego w dniu 27 stycznia br., ma około 45 lat, ciemne włosy (wyraźne zakola). W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie, czarne buty, niebieską torbę zakupową.

Fot. KMP Gdynia Fot. KMP Gdynia Fot. KMP Gdynia Fot. KMP Gdynia Fot. KMP Gdynia

Czwarty mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą okularów w centrum handlowym przy Al. Zwycięstwa w dniu 25 lutego br., ma około 30-40 lat, jest łysy, ma okrągłą twarz. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę (na lewej piersi białe logo), biały t-shirt z czarną aplikacją, niebieskie jeansy, czarne buty, czerwoną torebkę.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...