16.03.2023 09:27 0 PM

Kolejna śmierć na torach

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM

Do śmiertelnego wypadku na torach z udziałem człowieka doszło dziś przed godziną 9:00 na peronie w Gościcinie. Ruch pociągów jest kompletnie wstrzymany.

W Gościcinie doszło do śmiertelnego wypadku na torach. Na miejscu działają policjanci, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 43-letni mężczyzna.

Na stacji Gościcino Wejherowskie podróżny wpadł pod pociąg IC. Z tego powodu za pociąg SKM nr 59810 (planowy odjazd z Luzina o 09:03), na odcinku Luzino - Wejherowo, zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza - podaje SKM Trójmiasto.

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

Przypomnijmy, że wczoraj do śmiertelnego potrącenie kobiety przez pociąg doszło w Wejherowie na przejeździe kolejowym na ulicy Puckiej. Więcej informacji na ten temat - Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym.


Czytaj również: