15.03.2023 14:03 0 PM

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym

Fot. Marek Trybański/TTM

Do tragicznego zdarzenia doszło w rejonie przejazdu kolejowego na ulicy Puckiej w Wejherowie. Pod kołami pociągu zginął człowiek. Są utrudnienia drogowe, które mogą potrwać nawet 3 godziny.

Do zdarzenia doszło w środę (15 marca) około godziny 13:00 na przejeździe kolejowym na ulicy Puckiej w Wejherowie. Pod kołami pociągu, który poruszał się w kierunku Lęborka zginął człowiek. Na miejscu działają służby - policja straż pożarna, jest również prokurator.

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka

Na torze nr 2, pomiędzy Wejherowem a Redą doszło do wypadku. Ktoś wpadł pod pociąg innego przewoźnika. W związku z powyższym ruch wszystkich pociągów na odcinku Reda - Wejherowo - Reda został do odwołania całkowicie wstrzymany. Bilety SKM honorowane są w autobusach linii „J” ZKM Gdynia na odcinku Rumia - Wejherowo – Rumia – poinformowało SKM Trójmiasto.

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia wykonują oględziny, ustalają świadków, przebieg oraz okoliczności tego zdarzenia. Czynności są wykonywane pod nadzorem prokuratora – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Według wstępnych informacji utrudnienia drogowe potrwają nawet do trzech godzin. Czas może ulec zmianie.


Czytaj również: