Politycy nie zabijajcie polskich mediów

06.02.2023 16:00 22 PM/KMP Gdynia

Miał podrobione numery rejestracyjne i nie zapłacił za paliwo

Fot. KMP Gdynia

Policjanci zajmują się sprawą kradzieży oleju napędowego. Do zdarzenia doszło w styczniu, a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę, proszony jest o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 16 stycznia na stacji paliw przy ul. Wielkopolskiej w Gdyni.

Sprawca przyjechał samochodem z podrobionymi numerami rejestracyjnymi. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy - mówi podkom. Jolanta Grunert z gdyńskiej komendy.

Mężczyzna ma około 30-40 lat, niewielki zarost, jest szczupły. W dniu zdarzenia miał na sobie jasne spodnie, czarny pasek, jasny sweter, białe obuwie sportowe, białą czapkę, białą kamizelkę z kapturem, złoty łańcuszek.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informacje na temat osoby z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Karwinach pod nr tel. 47-74-21-455 (dyżurny jednostki), lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...