23.01.2023 16:00 5 PM/KMP Gdynia

Rozpoznajesz ich? Są poszukiwani przez policję

Fot. KMP Gdynia

Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży oraz zniszczenia mienia. Do zdarzeń doszło w sierpniu i wrześniu 2022 roku, a związek ze sprawami mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby z monitoringu, proszony jest o kontakt z policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży oraz zniszczenia mienia. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy - informuje podkom. Jolanta Grunert z gdyńskiej komendy.

Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą telefonu, do której doszło 26 sierpnia 2022 roku w centrum handlowym przy ul. Górskiego ma około 25-30 lat, nadwagę, krótkie, ciemne włosy. W dniu zdarzenia miał na sobie szarą koszulkę, jeansowe, ciemne spodnie, szare buty z białą podeszwą.

Fot. KMP Gdynia

Mężczyzna, który może mieć związek ze zniszczeniem mienia w postaci skrzynki teleinformatycznej obok wejścia do tunelu SKM przy ul. Władysława IV, do którego doszło 21 września 2022 roku, jest szczupły i łysy. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, jeansowe spodnie i czarne buty.

Fot. KMP Gdynia

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.