Gdańscy policjanci zatrzymali 23-latka, który podejrzewany jest o kradzież dwóch rowerów. Jeden z jednośladów był wart ponad 5 tys. złotych. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.
W Wigilię policjanci z Wrzeszcza otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru elektrycznego o wartości ponad 5 tys. złotych z ul. Grunwaldzkiej.
— W czwartek po południu w jednym z mieszkań we Wrzeszczu policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę. Podczas przeszukania jego mieszkania na balkonie, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli elektryczny rower, który podejrzany ukradł z ul. Grunwaldzkiej. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli, także drugi rower warty 2 tys. który, został ukradziony w lipcu – relacjonują policjanci.
Mężczyzna trafił do aresztu. Usłyszał dwa zarzuty kradzieży, za co grozi mu 5 lat więzienia.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.