23.11.2022 10:12 20 WH/TTM

Otwarcie siedziby fundacji Wspólnie do Demokracji

Fot. TTM

Fundacja Wspólnie do Demokracji doczekała się siedziby przy ul. Puckiej w Wejherowie. „Biuro jest otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o problemach i przyszłości Wejherowa, o tym co się dzieje w kraju” – mówi Longin Skrzypiński, prezes fundacji.

Od dłuższego czasu fundacja Wspólnie do Demokracji działa na terenie Wejherowa i okolic. Fundacja organizuje m.in. cykl spotkań „Wejherowskie rozmowy na czasie”. Gośćmi byli m.in. Adam Michnik czy Lech Wałęsa.

Zobacz także: 'Dzisiaj jesteśmy w wielkiej dyskusji' - mówił w Wejherowie Lech Wałęsa

We wtorek (22 listopada) lokal przy ul. Puckiej 14/3/11 został siedzibą fundacji.

Przygotowywaliśmy lokal od około roku i dzisiaj ruszamy z pracą edukacyjną. Chcemy w tym miejscu zgromadzić różne inicjatywy społeczne, pomagać ludziom i razem wspólnie się realizować – mówi prezes fundacji Longin Skrzypiński.

Siedziba fundacji jest czynna w dni robocze w godzinach 10:00-16:00.

Biuro otwarte jest dla wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o problemach i przyszłości Wejherowa, o tym co się dzieje w kraju – dodaje Skrzypiński.

Fot. TTM

Na mieszkańców będą czekać przedstawiciele fundacji. Obecnie trwa zbiórka rzeczy dla Białorusinów i Ukraińców oraz prowadzona jest akcja „Otwarta lodówka”.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24