21.11.2022 14:55 7 WH/KPP Wejherowo

Usłyszał 14 zarzutów. Na koncie ma włamania i kradzieże

Fot. KPP Wejherowo

Wejherowscy kryminalni zatrzymali 35-latka, który na koncie ma kradzieże, włamania czy naruszenie sądowych zakazów kierowania. Łącznie usłyszał 14 zarzutów. Grozi mu 10 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali włamywacza, który działał na terenie powiatu wejherowskiego.

W ostatnim czasie kryminalni z Wejherowa pracując nad sprawami włamań do garażu i samochodu ustalili tożsamość i zatrzymali sprawcę, którym okazał się im znany 35-latek. Mężczyzna w ostatnim czasie także był zatrzymywany przez policjantów w związku z kradzieżami z włamaniem oraz naruszaniem sądowych zakazów kierowania – informuje asp.sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

35-latek kradł rowery z klatek schodowych, włamywał się do garażu i magazynu. Jakby tego było mało, to 9 razy naruszał sądowy zakaz kierowania. W ciągu dwóch miesięcy usłyszał 14 zarzutów. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

Kradzież z włamaniem jest zagrożona karą do 10 lat pozbawienia wolności, naruszenie sądowego zakazu do 5 lat pozbawienia wolności oraz kradzież mienia także jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24