26.08.2022 10:00 1 AB/Pomorski ZPN

Gryf Wejherowo zagra z Arką II Gdynia

W niedzielę (28 sierpnia) o godzinie 11:00 Gryf Wejherowo zmierzy się na wyjeździe z drugim zespołem gdyńskiej Arki. Wejherowianie w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu, natomiast Arka spośród czterech spotkań wygrała trzy.

Żółto-czarni nie rozpoczęli sezonu w najlepszy sposób. Do tej pory rozegrali cztery mecze, odnotowali trzy remisy i jedną porażkę. Ostatni mecz pokazał jednak, że Gryf Wejherowo walczy do ostatniej akcji. Mimo że do 80 minuty przegrywał 3:0 z Czarnymi Pruszcz Gdański, bez jednego zawodnika na boisku zdołał wyrównać wynik.

Gryf w najbliższą niedzielę (28 sierpnia) zagra z zespołem, który do tej pory radzi sobie bardzo dobrze. Arka II Gdynia jak dotąd wygrała trzy mecze, natomiast jeden przegrała. W ostatniej kolejce na wyjeździe żółto-niebiescy ulegli Wierzycy Pelplin 2:1.

Wejherowianie obecnie zajmują 14. miejsce w lidze, Arka jest trzecia. Mecz między tymi drużynami rozpocznie się o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Kazimierza Górskiego 10.