17.08.2022 16:34 9 WH/KMP Sopot

Utrwalił wizerunek małoletniej osoby? Szuka go policja

Fot. KMP Sopot

Miał użyć podstępu, aby utrwalić wizerunek nagiej osoby małoletniej na terenie jednego z obiektów w Sopocie. Policjanci szukają tego mężczyzny i proszą o pomoc w ustaleniu personaliów.

Sopoccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie prowadzą postępowanie w sprawie utrwalania wizerunku nagiej osoby małoletniej używając w tym celu podstępu – informuje sopocka policja.

Do przestępstwa miało dojść w maju 2022 roku w jednym z obiektów w Sopocie. Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, który pojawił się na zapisach kamer monitoringu, dlaczego policjanci proszą o pomoc. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z policją.

Fot. KMP Sopot Fot. KMP Sopot Fot. KMP Sopot

Informacje można przekazać osobiście zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub innej najbliższej jednostki Policji albo mailowo pisząc na adres: [email protected] Informacje można przekazać także telefonicznie dzwoniąc do prowadzącej sprawę – tel. 47 74 263 35, całodobowo do dyżurnego sopockiej komendy – tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112. Informacje można przekazać także do Prokuratury Rejonowej w Sopocie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24