01.07.2022 15:30 34 PM

O inflacji, gospodarce i elektrowni atomowej - Borys Budka w Wejherowie

Fot. mat. pras.

Rozmawiano o inflacji, gospodarce, a także o elektrowni atomowej - w Wejherowie odbyło się spotkanie z Borysem Budką, wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej. "Takie otwarte spotkanie będziemy w Wejherowie kontynuować" - powiedział Marek Budnik, przewodniczący wejherowskiej Platformy Obywatelskiej.

Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras. Fot. mat. pras.

Spotkanie to odbyło się w ramach akcji otwartych spotkań, podczas której najważniejsi politycy PO jeżdżą po kraju i rozmawiają z wyborcami.

Dla uczestniczących w tych spotkaniach polityków Platformy Obywatelskiej to okazja do zaprezentowania i wyjaśnienia stanowiska partii wobec tego co dzieje się w naszym kraju i w świecie. Natomiast dla ich uczestników, czyli dla wyborców to możliwość przedstawienia swoich poglądów, postulatów i oczekiwań. Bez takiego dialogu polityka nie ma sensu - mówi Marek Budnik, przewodniczący wejherowskiej Platformy Obywatelskiej.

Podczas spotkania rozmawiano między innymi na temat funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości, inflacji czy kondycji polskiej gospodarki.

Poruszono także tematy naszego bezpieczeństwa w kontekście wojny w Ukrainie, sytuacji emerytów i rencistów, kondycji samorządów, pozycji Polski w UE i NATO, poważnego traktowania przez polityków ludzi nie tylko w czasie kampanii wyborczej, zawłaszczenia przez rządzących mediów publicznych, absurdów biurokratycznych, szans na zjednoczenie opozycji przed przyszłorocznymi wyborami parlamentarnymi i odsunięcie PiS od władzy – informują organizatorzy spotkania.

Rozmawiano także o planach budowy elektrowni jądrowej Lubiatowo-Kopalino.

We wrześniu na podobne spotkanie do Wejherowa ma przyjechać były minister spraw zagraniczny, obecnie europoseł Radosław Sikorski.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24