Ukryj

30.05.2022 12:20 2 AB/PSP Puck

Pożar drewnianego baru w Chałupach

Facebook.com/ PSP w Pucku

W poniedziałek (30 maja) doszło do pożaru drewnianego baru w Chałupach. Jak informują strażacy, udało się uchronić przed pożarem szkołę kitesurfingu przyległą do płonącego obiektu.

30 maja o godzinie 4 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze drewnianego baru w Chałupach. Budynek znajdował się w ciasnej zabudowie innych podobnych obiektów, dodatkowo do budynku przylegały przyczepy kempingowe - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Na miejsce zadysponowano jednostki OSP Chłapowo, OSP Władysławowo, OSP Jastarnia, OSP Gnieżdżewo oraz JRG Puck. Do płonącego baru przylegała szkoła kitesurfingu. Jak informują strażacy, udało się ją ocalić. W sumie działania trwały ponad dwie godziny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

KOMUNIKAT Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ZAMKNIJ