Sezon letni się zbliża, a to intensywny czas dla instytucji kultury. Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni poszukuje wolontariuszy, którzy mają zostać opiekunami ekspozycji.
Chętni mają pracować w siedzibie muzeum, ale także na pokładzie okrętu ORP „Błyskawica”. Do ich obowiązków będzie należeć obsługa gości, obserwowanie wystaw oraz sprawdzanie biletów.
— To oferta dla osób, które będą dyspozycyjne w sezonie letnim, od początku maja do końca września. Mile widziani są studenci i seniorzy - informuje Urząd Miasta Gdynia.
Chętni mogą się zgłosić do Muzeum Marynarki Wojennej przy ul. Zawiszy Czarnego 1B
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.