18.01.2022 15:03 2 AB/gdynia.pl

Ratowniczka Olga otrzymała szansę na zdrowie. Zbiórka na leczenie zakończona sukcesem

źródło:gdynia.pl

Jedyną szansą ratowniczki Olgi w dalszej walce o zdrowie była kuracja nierefundowanym lekiem, który kosztuje 280 tys. zł. Dzięki pomocy ludzi, w dwa miesiące udało się zebrać całą potrzebną kwotę. Kobietę czeka teraz trzymiesięczne leczenie.

Olga Łakomska jest ratowniczką z Gdyni, która od roku walczy z białaczką. Kobieta po znalezieniu niespokrewnionego dawcy przeszła transplantację szpiku. Nowy szpik nie był jednak na tyle dojrzały aby podjąć walkę z nowotworem. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Jedyną szansą 42-latki na dalszą walkę okazała się trzymiesięczna kuracja nierefundowanym lekiem. Koszt leczenia wyniósł 280 tys. zł. jednak z pomocą przyszli ludzie, dzięki którym uzbierano całą kwotę. Za pośrednictwem portalu siepomaga.pl powstała zbiórka na leczenie, która zakończyła się sukcesem po dwóch miesiącach.

OMG! Mamy całą sumę! Jesteście kochani, dziękuję WSZYSTKIM!!! Za pomoc i wsparcie. Bez Was nie udałoby się osiągnąć tak olbrzymiej dla mnie sumy. Jesteście WIELCY. Nie ma słów, którymi mogłabym wyrazić swoja wdzięczność, jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJĘ - napisała ratowniczka.

Teraz ratowniczka przejdzie kurację, dzięki której ma szansę na powrót do normalności.

źródło:gdynia.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...