06.12.2021 16:00 0 AB/OSP Hel

Quad finansowany z budżetu obywatelskiego trafił do OSP w Helu

Facebook.com/Ochotnicza Straż Pożarna w Helu

Projekt zakupu quada dla OSP w Helu wygrał w tegorocznym głosowaniu budżetu obywatelskiego. Teraz pojazd przeznaczony do działań poszukiwawczo-ratunkowych trafił do jednostki.

W ramach budżetu obywatelskiego strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Helu otrzymali quad marki Polaris. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Zdaniem druhów pojazd ma w znaczący sposób przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na terenie Helu.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu mieszkańców Helu, w tegorocznej edycji Helskiego Budżetu Obywatelskiego zwyciężył projekt Ochotniczej Straży Pożarnej w Helu - pisze na swoim Facebooku OSP w Helu.

Zanim quad zacznie pełnić swoją służbę, odbędzie się uroczyste przekazanie pojazdu przeZ burmistrza miasta.

Quad zostanie przetransportowany w celu montażu systemu radiowego oraz oznakowania. Przed nami jeszcze szkolenia z obsługi i użycia w działaniach ratowniczo-gaśniczych wraz z zakupioną przez OSP Hel przyczepą ratowniczą. Uroczyste przekazanie pojazdu przez Burmistrza Helu i Urząd Miasta Helu, odbędzie się niebawem - informuje OSP.

Facebook.com/Ochotnicza Straż Pożarna w Helu Facebook.com/Ochotnicza Straż Pożarna w Helu Facebook.com/Ochotnicza Straż Pożarna w Helu Facebook.com/Ochotnicza Straż Pożarna w Helu


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24