14.10.2021 17:00 15 EWA

Podziękowali wejherowskim pedagogom

fot. TTM

Podziękowano i uhonorowano wejherowskich nauczycieli oraz pracowników szkół za poświęcenie oraz zaangażowanie w pracy w oświacie. Uroczystość odbyła się Szkole Podstawowej nr 11 w Wejherowie.

Miasto Wejherowo jest organem prowadzącym dla wielu szkół podstawowych oraz przedszkoli, gdzie pracuje ponad 470 pedagogów. Prezydent miasta Krzysztof Hildebrandt z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej wyróżnił nie tylko nauczycieli, ale i pracowników administracji i obsługi.

To jest wielka okazja by im podziękować i by ich uhonorować. Każdy z nas spotkał na swojej drodze nauczycieli, którym chciałby podziękować za to czym go zarazili i czego nas nauczyli – podkreślał Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta miasta Wejherowa.

Dobrze swoim pedagogom życzą również dyrektorzy wejherowskich placówek.

Wytrwałości w pełnieniu misji, jaką jest ten zawód, w misji jaką sobie wybrali jako drogę swego życia. Zadowolenia z pracy z młodzieżą, to bardzo ważne zadanie, które wymaga odpowiedzialnych ludzi – życzy wszystkim nauczycielom Wioleta Podolska, dyrektor SP 11 w Wejherowie.

Podczas uroczystości nagrodzono 23 pedagogów w tym nauczycieli oraz dyrektorów wejherowskich placówek, a stopnie awansu zawodowego otrzymało 11 wejherowskich nauczycieli.

fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24