04.10.2021 12:57 2 AB

Stolem Gniewino zremisował na wyjeździe

Stolem Gniewino zremisował na wyjeździe z Kluczevią Stargard 1:1 w meczu III ligi. Zawodnicy z Gniewina przed spotkaniem byli faworytami, Kluczevia jest ostatnia w tabeli, a w 11 meczach nie wygrała jeszcze ani jednego.

Starcie było bardzo wyrównane, dopiero w 61 minucie Stolem wyszedł na prowadzenie po bramce Pawła Sobczyńskiego. Dokładnie 10 minut później goście zaczęli grę w 10, ponieważ drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Wachowiak.

Gospodarze zdołali wyrównać w ostatnich minutach, a spotkanie zakończyło się remisem. Stolem Gniewino po 11 starciach jest na 11 miejscu w tabeli z piętnastoma punktami na koncie. W sobotę 9 października zagra na swoim stadionie z szesnastym Bałtykiem Gdynia.