20.09.2021 12:00 0 EWA

Wydolność, wytrzymałość, siła i szybkość, czyli Wejher Cross Games

fot. Marek Trybański / TTM

5. edycja Wejher Cross Games za nami. Podczas dwudniowych (18 – 19 września) zawodów, około 160 uczestników z całej polski i z zagranicy zmierzyło się ze sobą w Wejherowie.

Zawody Wejher Cross Games cieszą się dużym zainteresowaniem i dają duże pole możliwości dla tych którzy chcą spróbować swoich umiejętności, ale i już ćwiczą od wielu lat. W sobotę i niedziele pojawili się zawodnicy z całej Polski, ale i Iranu, Włoch czy Ukrainy. Sportowcy mogli zmierzyć się ze sobą w pięciu kategoriach: Debiuty, Open, 35+, 40+, Team M+W, Team M+M.

Po wszystkim przechodzimy na boisko, gdzie odbędzie się bieg dedykowany Marcinowi Chabowskiemu, naszemu olimpijczykowi, bieg z obciążeniem kanistrów 80 kilogramowych. Dlaczego Marcin? Bo jest znanym sportowcem, bo pochodzi z Wejherowa, występował w tym roku na olimpiadzie i trenuje w naszym klubie – mówił dla Twojej Telewizji Morskiej Bartłomiej Szreder, organizator zawodów.

fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM

Zawody odbyły się w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie.

Zdjęcia: Marek Trybański/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24