17.09.2021 13:12 0 AB

Zawodnicy grali dla dzieci z Pomorza

Fot. Kalina

Za nami 6. Charytatywny Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez Project Menagement Institute. Głównym celem zawodów było wsparcie finansowe English Camp.

English Camp to program, który organizuje dwa razy w roku bezpłatne wyjazdy dla dzieci z Pomorskich Rodzin Zastępczych i Domów Dziecka. Gwarantuje na nich uczestnictwo w wycieczkach, zabawach i warsztatach budowania silnego poczucia własnej wartości. Prowadzone są także zajęcia z języka angielskiego.

Z zaproszenia na wydarzenie skorzystały dzieci, które na co dzień są pod skrzydłami Stowarzyszenia Przyjaciół Rodziny z Wejherowa. Organizacją kieruje Zofia Kusterska. Stowarzyszenie spotyka się w świetlicy przy ulicy Dworcowej w każdy czwartek o godzinie 10:00. To ludzie dobrego serca, którzy nie są obojętni na krzywdę drugiego człowieka.

Rozgrywki odbyły się w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej. Udział wzięło siedem drużyn firm współpracujących z projektem. Wygrał zespół Grupy Skat, drugie miejsce zajął Staples Polska a trzecie thyssenkrupp. Na boisku gościły także dzieci. Wzięły udział w zajęciach siatkówki i lekkiej atletyki. Poznały także zawodowych piłkarzy, siatkarzy i lekkoatletów.

Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina Fot. Kalina

Kolejny turniej już za rok.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24