15.09.2021 16:05 7 WH/Norda FM

Tytani Wejherowo wracają do gry

Fot. archiwum/Tytani Wejherowo FB

Przed nami mecz Tytani Wejherowo – Gwardia Koszalin, który rozegra się w sobotę (18 września) w hali Samochodówki. Trener wejherowskiej drużyny Robert Wicon zapewnia, że przygotowania idą dobrze, a gra toczyć będzie się o zwycięstwo i utrzymanie w lidze.

Tytani Wejherowo rozpoczynają kolejny sezon. Ostatni czas dla szczypiornistów był bardzo aktywny pod względem przygotowań do rozgrywek. Codziennie odbywały się treningi na hali oraz siłowni. Rozegrali kilka turniejów sparingowych. Podczas jednego z nich pokonali drugoligowe Wybrzeże Gdańsk 36:20 oraz zremisowali z pierwszoligowym KPR-em Elbląg 24:24.

Jak zawsze będziemy grali o zwycięstwo. Przygotowania idą dobrze. Przygotowujemy się teraz fizycznie. Ostatnimi czasy robiliśmy dużo taktyki. Mamy nadzieję, że nasi kibice zobaczą naszą najlepszą stronę. Rywal jest bardzo ciężki, więc na pewno będzie to dobre widowisko – wyjaśnia Robert Wicon, trener Tytanów.

Po pracowitym okresie przed rozgrywkami klub ma jeden główny cel- utrzymać się w lidze. Nowy sezon oznacza także nowych zawodników. Do załogi Tytanów wprowadzono kilku młodzików, którzy potrzebują ogrania.

Pierwszy mecz Tytani zagrają z Gwardią Koszalin. Początek spotkania w sobotę (18 września) na hali w Samochodówce w Wejherowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...