18.07.2021 20:25 1 Kwt

Za nami otwarte Mistrzostwa Pucka w siatkówce plażowej

fot. TTM

Emocje sportowe, a przede wszystkim – dobra zabawa. Tak w skrócie można podsumować zakończone Otwarte Mistrzostwa Pucka w Siatkówce Plażowej.

Jak co roku, Puck przez dwa dni stał się stolicą siatkówki plażowej.

Są to 28 otwarte mistrzostwa Pucka w siatkówce plażowej. 28 rok z rzędu spotykamy się na boiskach plażowych w Pucku. Dzisiaj mamy 14 drużyn, które przyjechały do nas z Trójmiasta i Pucka – wyjaśnia Jarosław Stajewski, sekretarz klubu MKS Korab Puck i organizator zawodów. – Są także zawodnicy, którzy brali udział w półfinałach Mistrzostw Polski

Frekwencja jak co roku była duża. Na przeciwko gwiazd siatkówki plażowej mogli zagrać chętni mieszkańcy Pucka i nie tylko.

Formuła turnieju jest otwarta, mimo nalegań, aby zmienić na mistrzowską. Jest to fajna zabawa i tak to będziemy to dalej traktować – informuje Piotr Kozakiewicz, przewodniczący rady miasta Puck

Turniej co roku wspiera miasto.

Przez 25 lat organizowałem ten turniej. To jest 28 edycja. W tej chwili wspieram młodszych kolegów, swoich wychowanków, którzy przejęli tą pałeczkę i z powodzeniem kontynuują naszą tradycję. Według oceny ludzi, którzy zajmują się siatkówką plażową jest to najstarsza impreza rangi państwowej w Polsce. – dodaje Piotr Kozakiewicz, przewodniczący rady miasta Puck.

fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24