25.02.2021 12:35 0 raz/UM Rumia

Klub Integracji Społecznej 'Zagórze' rusza w nowej siedzibie

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Warsztaty, szkolenia, doskonalenie zawodowe a przy okazji opieka nad dziećmi. Na wsparcie mogą liczyć m.in. bezrobotni czy niepełnosprawni mieszkańcy Rumi. Ruszyła rekrutacja do projektu Klub Integracji Społecznej „Zagórze”.

Projekt Klubu Integracji Społecznej „Zagórze” w Rumi skierowany jest do mieszkańców Zagórza, którzy są osobami nieaktywnymi zawodowo, bezrobotnymi, z niepełnosprawnościami.

Organizatorzy zapewniają opracowanie i realizacja ścieżki rozwoju zawodowego; zwiększenie motywacji do powrotu na rynek pracy; wsparcie psychologiczne, prawne i socjalne; aktywizację społeczną i zawodową; wzrost kompetencji i kwalifikacji zawodowych; indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym; warsztaty, szkolenia, kursy zawodowe; warsztaty z ekonomii społecznej, szkolenia przed stażowe, staże zawodowe oraz opiekę na dziećmi w wieku 3-10 lat w trakcie trwania warsztatów.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do nowo otwartej siedziby przy ul. Sabata 3 w Rumi. Wszelkich informacji udzielamy pod numerami tel. 537 807 430 lub 58 736 10 91 - zachęcają. — Podczas gdy rodzice będą uczestniczyć w zajęciach projektowych, dzieci mogą zostać w stworzonym specjalnie na ich potrzeby „Klubie Malucha”.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24