28.09.2020 15:40 5 raz/SM Wejherowo

Podejrzany wpadł, gdy przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu

fot. SM Wejherowo

Gdyby prawidłowo przechodził przez tory kolejowe, ten złodziej być może nie wpadły w ręce sprawiedliwości. Wejherowscy strażnicy zatrzymali i przekazali policjantom mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży w jednym ze sklepów w mieście. Wpadł, bo pokonywał torowisko w niedozwolonym miejscu.

W niedzielę (27 września) pięćdziesiąt minut po północy wejherowscy strażnicy miejscy, patrolujący rejon dworca SKM w Wejherowie-Śmiechowie, zauważyli mężczyznę przechodzącego przez tory kolejowe w niedozwolonym miejscu.

Mężczyzna na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg i „uciekiniera” ujęli – relacjonuje Zenon Hinca, komendant Straży Miejskiej w Wejherowie.

Jak dodał, w trakcie legitymowania mężczyzna ten zaczął się nerwowo zachowywać. W ręku trzymał torbę, w której znajdowały się żele do kąpieli oraz perfum wartości 455 złotych.

Mężczyzna posiadał też przy sobie cztery telefony komórkowe, w tym jeden nowy, marki Motorola oraz nowy powerbank. Ustalono też , że przedmioty te mogą pochodzić z kradzieży dokonanej w jednym z wejherowskich sklepów – podkreślił szef wejherowskich strażników.

Na miejsce wezwano patrol policji, któremu przekazano podejrzanego mężczyznę.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24