18.05.2020 11:21 2 rp/ Facebook

Właścicielki kina 'Żeglarz' w Jastarni wcielają się w postacie filmowe, promując akcję biletową

Źródło: Facebook.com

Urszula, Dagmara i Patrycja – trzy właścicielki kina "Żeglarz" w Jastarni zachęcają widzów do tego, by wspierali finansowo kulturę w trudnej sytuacji. Codziennie zamieszczają zdjęcie inspirowane jakimś filmem, a fani upodobali już sobie babcię „Babinex” w kultowej roli Gruchy z filmu "Chłopaki nie płaczą".

W kinie "Żeglarz" czas jakby zatrzymywał się w miejscu, a teraz, w okresie pandemii, wydawać się może, że jeszcze bardziej. Sala kinowa została niemieniona od lat, wciąż widoczny jest kaflowy piec i wciąż ten sam napis: „Godziny, lata płyną, lecz cóż, wiecznie jest młode kino”. Chciały to pokazać właścicielki budynku przy Portowej 10 w Jastarni, wcielając się w postacie filmowe i publikując zdjęcia na Facebooku. Chcą w ten sposób zachęcić do kupna biletów na seans już teraz.

Codziennie o 21:15 zamieszczamy zdjęcie wzorowane jakimś filmem, poziom trudności będzie różny, ale gwarantujemy, że nie będziemy zapuszczać się w rumuńską nową falę ani koreańskie musicale – piszą na swoim facebookowym profilu.

Podczas takich filmowych kalamburów trzy właścicielki wcielają się m.in. w Gruchę z kultowego polskiego filmu „Chłopaki nie płaczą” czy Natalie Portman z „Czarnego łabędzia”. Wszystko po to, żeby zachęcić kinomaniaków do kupowania biletów już teraz, pomagając finansowo właścicielkom. Popierając ogólnopolską akcję „zostań w domu”, babcia, mama i wnuczka prężnie działają w mediach społecznościowych, zaskakując swoich widzów coraz to ciekawszymi pomysłami.

Drodzy, jeśli chcecie, możecie dorzucić parę baksów Żeglarzowi, kupując bilet na przyszłość – dodają właścicielki.

Filmowe kadry może oglądać na profilu facebookowym kina pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24