14.04.2020 15:22 0 rp

Łebcz: Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Do tragicznego wypadku z udziałem kierującego jednośladem doszło we wtorek (14 kwietnia) w Łebczu na ulicy Księdza Wielewskiego. Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu.


Aktualizacja, godz. 15:50

Jak się okazało, mężczyzna poruszał się na skuterze. W akcji w Łebczu uczestniczył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, kierujący skuterem miał 44 lata.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM


Strażacy otrzymali zgłoszenie kilkanaście minut po godzinie 14:00. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej z Pucka i Łebcza.

Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewo, jest nieprzytomny – relacjonował mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Policja, pod nadzorem miejscowej prokuratury, będzie ustalała okoliczności, w jakich doszło do wypadku. Strażacy na miejscu podjęli się reanimacji mężczyzny. Niestety, nie udało się przywrócić jego czynności życiowych.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24