24.03.2020 11:40 2 rp

Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu dwóch aut w Widlinie

Fot. PSP Puck

Do niebezpiecznego wypadku doszło we wtorek (24 marca) przed południem. Na drodze wojewódzkiej nr 216 w Widlinie, przed zjazdem w kierunku Połchowa, zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona najprawdopodobniej do szpitala w Wejherowie.

Zgłoszenie o wypadku dotarło do strażaków w Pucku o godzinie 10:20. Choć sytuacja, jak alarmowali nam Czytelnicy portalu, wyglądała na to, że w zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy, na miejscu strażacy zastali kolizję jedynie dwóch samochodów.

Zadysponowane zostały trzy zastępy PSP z Pucka – relacjonuje mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku. – W wyniku zderzenia pojazdów została poszkodowana jedna osoba.

Fot. PSP Puck Fot. Czytelnik Fot. Monika Wejer/TTM Fot. Monika Wejer/TTM Fot. Monika Wejer/TTM

W tym miejscy strażacy nadzorują ruch na drodze wojewódzkiej nr 216. Ustalaniem przyczyny wypadku zajmą się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku. Przedstawiciele służb apelują o rozwagę – mimo że pogoda za oknem zachęca do podróży, to nie zwalnia nas to z ostrożność na jezdni.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24