12.02.2020 14:09 0 Gol

GOSRiT postara się zrobić kolejny krok do Superligi

Fot. GOSRiT Luzino

Po dwóch tygodniach przerwy do stołów wracają zawodniczki I ligi tenisa stołowego. W sobotę (15 lutego) lider tabeli MAR BRK ZRB GOSRiT Luzino zmierzy się z MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka.

Podopieczne trenera Waldemara Płotki na sześć kolejek przed zakończeniem sezonu I ligi kobiet, są na pozycji lidera i mają trzy punkty przewagi nad drugim Chrobrym Międzyzdroje (notabene – ma jeden mecz więcej rozegrany).

Nasze najbliższe przeciwniczki to szósty zespół tabeli, z którym w pierwszej rundzie wygraliśmy minimalnie 6:4. Serdecznie zapraszamy na Salę Sportową GOSRiT Luzino przy ul. Szkolnej do kibicowania naszym zawodniczkom. Przyjdź i pomóż nam awansować do elity – zachęca MAR BRK ZRB GOSRiT Luzino. Początek meczu o godzinie 15:00.

MLUKS to aktualnie szósta drużyna tabeli. W poprzednim swoim spotkaniu tenisistki pokonały LUKS AGRO Sieć Chełmno 8:2. Najlepszymi zawodniczkami z Rawy Mazowieckiej są 20-letnia Eliza Brzęczek i 16-letnia Wiktoria Wrzosek, których skuteczność jest na poziomie około 85 proc. Dla porównania, najlepsza zawodniczka luzińskiej drużyny – Nuriya Zhaludok – może pochwalić się 96-procentową skutecznością. Druga Maja Garbino ma 83 proc.

W najbliższą sobotę swój mecz – ale na wyjeździe – rozegra też KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumia. Panowie z I ligi zmierzą się z Morlinami Ostróda II. Za faworyta tej rywalizacji należy uznać ekipę z Kaszub. ATS to aktualny wicelider tabeli, a drugi zespół Morlin zamyka tabelę zaplecza Superligi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24