29.01.2020 14:34 1 Gol

Piłkarki z Luzina trzecie na turnieju w Lęborku

Fot. GOSRiT Luzino

Udanie podczas zawodów w Lęborku zaprezentowały się piłkarki GOSRiT Luzino. Podopieczne duetu trenerskiego Sylwester Piątek i Adama Olejniczak w turnieju „Lady’s Leo Cup” zajęły trzecie miejsce.

W turnieju luzińska drużyna wystawiła dwa zespoły. GOSRiT I Luzino trafił do grupy B, w której zagrał z GKS Żukowo 1:1 (bramka Eweliny Barra), TKKF Stal Jezierzyce 2:0 (bramki Julii Bargańskiej i KarolinyDrewa), z MKS Lew II Lębork 2:0 (bramki Eweliny Barry i Karoliny Drewa), a w ostatnim meczu grupowym luzińskie piłkarski pokonały AWKS NightShadows Wejherowo 1:0 (bramka Karoliny Drewa).

Mniej szczęścia miał nasz drugi zespół, który trafił do grupy A, w której zagrali z UKS Victoria SP2 Sianów 0:0, Olimpia Czersk 2:0 (bramki Magdy Lińskiej i Marii Lińskiej), z Potokiem Pszczółki 4:0 (bramki Magdy Lińskiej, Weroniki Richert oraz dwie Marii Lińskiej) i w jedynym meczu doznaliśmy porażki z MKS Lew I Lębork 0:1, który nie dał nam awansu do półfinału – relacjonują trenerzy GOSRiT Luzino.

W fazie pucharowej pierwsze drużyna GOSRiT zmierzyła się z UKS Victoria SP 2 Sianów. W regulaminowym czasie padł wynik bezbramkowy remis i o wejściu do finału zdecydowały rzuty karne. Lepiej wykonywały je zawodniczki z Sianowa, wygrywając 3:2. W „małym finale” luzinianki okazały się lepsze od MKS Lew II Lębork, pokonując rywalki 1:0, dzięki czemu w turnieju zajęły trzecie miejsce. Z kolei w meczu o piąte miejsce GOSRiT Luzino II przegrał z GKS Żukowo 1:2.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24