W sobotę (14 grudnia) na rumskiej hali MOSiR w Rumi odbył się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Ani Wyszkoni. Wydarzenie przyciągnęło tłumy miłośników tej znanej polskiej piosenkarki.
Najbardziej znane a jednocześnie najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Anny Wyszkoni można było wysłuchać w Rumi. Wokalistka reprezentuje najwyższy poziom artystyczny, jest znaną i cenioną wokalistką.
Niepowtarzalny koncert kolęd w jej wykonaniu, pełen radości, wzruszeń, ciepła i świątecznych emocji wprowadził nas w wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia. Piosenkarka zdecydowała się wyjść do tłumu oraz zaśpiewać swoje piosenki.
Przypomnijmy, że w ubiegłych latach w Rumi kolędowali między innymi Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny, zespół Golec uOrkiestra, Włodzimierz Korcz i Zespół Pieśni i Tańca “Śląsk”.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.