17.11.2019 10:00 0 Kwt/UM Rumia

Wkrótce rusza Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta

Źródło: UM Rumia

Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja Rumskiej Szafy Otwartej, którą organizuje Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych, wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rumi.

W sobotę (23 listopada) w hali MOSiR, w godzinach od 11:00 do 15:00 startuje Rumska Szafa Otwarta. Wystawcy będą mogli sprzedać rzeczy, które zalegają w ich szafie, piwnicy czy na strychu. Mogą to być m.in. ubrania, biżuteria, buty, sprzęt sportowy, zabawki, książki czy cokolwiek innego.

Jako że grudzień jest miesiącem prezentów, wszystko to będzie czekać na potencjalnych nabywców. Ponadto na rodziny z dziećmi czekać będzie wiele ciekawych atrakcji: konkurs, rozrywka sportowa, warsztaty, animacje, malowanie buziek, brokatowe tatuaże oraz wiele innych. Natomiast na głodnych i spragnionych czekać będą słodkości i kawa. Organizatorzy nie zapomnieli również o potrzebujących, dla których będą zbierać pieniądze – informuje rumski urząd.

W wydarzeniu mogą wziąć udział odwiedzający goście, obecnie wszystkie stanowiska dla wystawców są już zajęte. Więcej szczegółowych informacji o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24