26.08.2019 08:55 9 Kwt/KMP Gdynia

Rozpoznajesz ich? Mogli okraść gdyńską perfumerię

Źródło: KMP Gdynia

Policjanci z Gdyni poszukują sprawców kradzieży perfum. O dokonanie przestępstw podejrzanych jest dwóch mężczyzn. Mundurowi postanowili upublicznić wizerunek złodziei.

Do kradzieży doszło 3 lipca w drogerii mieszczącej się w centrum handlowym zlokalizowanym przy ul. K. Górskiego w Gdyni. Przestępstwa dokonali dwaj mężczyźni. Pierwszy z nich ma około 20–30 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie i jasne włosy. W trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w czerwoną koszulkę z napisem POLO, krótkie spodenki koloru kremowego i czarne buty sportowe.

Drugi z mężczyzn ma również około 20–30 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne i krótkie włosy. W trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w szarą bluzę z czarnym napisem CK, długie czarne spodnie dresowe i ciemne buty sportowe.

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, której wizerunek został utrwalony na nagraniu, lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości albo miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni-Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji – informuje Komenda Miejska Policji w Gdyni.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24