23.08.2019 09:35 0 mike

Rumia: Ruszyły zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Fot. Defender30/Facebook

Już od piątku (23 sierpnia) można zapisywać się na bezpłatne szkolenie z samoobrony dla kobiet, które ruszy we wrześniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Najlepiej byłoby nie przekonywać się osobiście o swoich umiejętnościach samoobrony, jednak w sytuacji kryzysowej mogą się one przydać. Świadomość tego typu zagrożeń jest coraz większa.

Kobiety są coraz bardziej świadome zagrożeń, które je spotykają. Każda z kobiet może się czuć zagrożona, bez względu na status materialny czy wygląd. Nie należy się bać, ale trzeba być świadomym – zaznacza Tomasz Szewczak, organizator kursu, który prowadzi również szkolenia dla służb mundurowych i grup specjalnych.

Zapisy na bezpłatny kurs są możliwe na profilu facebookowym Defender30. Zgłoszenie powinno zawierać dane osobowe i kontaktowe. Zajęcia będą się odbywać w piątki, aż do połowy listopada, w godzinach 18:00 lub 18:30, w Domu Kultury Rumia Janowo (ul. Pomorska 11). Szkolenie obejmie 10 spotkań po półtorej godziny.

To już kolejna edycja tego typu szkoleń. Pierwszy kurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Z decyzją o zapisach nie warto czekać do ostatniej chwili – organizatorzy zastrzegają, że liczba miejsc jest ograniczona.

Pełnej rozmowy z Tomaszem Szewczakiem można wysłuchać w programie Gość dnia Radia Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24