06.08.2019 12:03 1 mike

Na kompletną flotę MEVO poczekamy dłużej

Fot. archiwum TTM

Wedle wcześniejszych zapowiedzi, kompletna flota rowerów MEVO, a więc 4080 sztuk, miała być dostępna w połowie sierpnia. Niestety, tak się nie stanie. Póki co, w ciągu najbliższych kilku dni na drogach ma się pojawić zaledwie 200 nowych jednośladów. Są też dobre wiadomości od operatora systemu – od 14 sierpnia ma wrócić funkcja rezerwacji, choć na razie tylko testowo.

W czerwcu informowaliśmy, że już w połowie sierpnia rowerzyści będą mogli skorzystać z kompletnej floty 4080 pojazdów MEVO. Jak podał w poniedziałek (5 sierpnia) operator systemu, tak się jednak nie stanie. Większa liczba jednośladów miała – przynajmniej częściowo – rozwiązać problem z ich dostępnością. Póki co, w ciągu kilku najbliższych dni można się spodziewać dostawy zaledwie 200 nowych rowerów.

Niestety, pełnej floty nie uda nam się dostarczyć w połowie sierpnia, za co bardzo przepraszamy. Plan produkcyjny zakłada dostawy w najbliższych tygodniach – czytamy na profilu facebookowym MEVO.

Internauci w większości nie odnieśli się do tej informacji ze zrozumieniem.

Czy Państwo w takim bądź razie nie przewidzieli dużo szybciej tego, ile cały proces produkcyjny, proces kontroli jakości i proces dostawy oraz uruchomienia będzie trwał? Bardzo fajnie, że chcecie, aby rowery były na poziomie, ale naprawdę zastanówcie się nad całą logistyką tego wszystkiego, bo jak na razie to ona jest na bardzo niskim poziomie – to tylko jeden z komentarzy pod postem dotyczącym przesunięcia terminu dostawy kompletu rowerów.

Kiedy można zatem się spodziewać, że wszystkie rowery będą dostępne? Tego na razie nie wiadomo. Jak wyjaśnia operator, będzie to zależało „od wyników testów i kontroli jakości”.

Chcemy, by jednoślady spełniały najwyższe standardy tak, by mogły służyć wszystkim jak najlepiej przez kolejne lata – podkreślają przedstawiciele operatora.

Pocieszeniem dla użytkowników MEVO może być fakt, że od 14 sierpnia ponownie ma działać funkcja rezerwacji pojazdów, wyłączona od 30 maja. Dziennie będzie można zarezerwować rower trzykrotnie, a skorzystanie z jednośladu będzie możliwe w ciągu pięciu minut.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24