02.08.2019 08:40 0 mike

Darczyńcy byli wyjątkowo hojni – w gdyńskim szpitalu powstanie ogród

Źródło: Zrzutka.pl

Wsparcie koncepcji stworzenia ogrodu na tarasie oddziału onkologii Szpitala Morskiego okazało się ogromne. Dzięki temu na ponad dwa tygodnie przed zakładanym terminem udało się uzbierać kwotę 50 tysięcy złotych na ten cel. Przedstawiciele spółki zapewniają, że już niebawem przystąpią do prac, których efektem będzie zielona oaza dla pacjentów oddziału onkologii.

W piątek (2 sierpnia) o poranku zebrana kwota na portalu Zrzutka.pl przekroczyła 51,5 tys. zł, mimo że do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 15 dni.

Nie wierzymy!!! Przecieramy oczy ze zdumienia!!! Czy wiecie, że dzisiaj anonimowy darczyńca przekazał 15 000 zł na nasz „Tajemniczy Ogród” na tarasie???? – czytamy na profilu facebookowym spółki Szpitale Pomorskie.

Wcześniej anonimowy darczyńca przekazał aż 25 tysięcy złotych. Okazało się więc, że odzew społeczny był w tym przypadku ogromny.

Przypomnijmy – ponad 150-metrowy taras jednego z budynków Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni niebawem zamieni się w piękny ogród dla pacjentów zmagających się z chorobą nowotworową. Na nowym tarasie znajdą się m.in. ławki i stoliki, a przede wszystkim – dużo zieleni, która stworzy przyjazną przestrzeń dla pacjentów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24