28.07.2019 07:26 1 raz

To już finał ‘Lipca w Rumi’

TTM

Zwieńczeniem „Lipca w Rumi” , cyklu weekendowych atrakcji i koncertów, jest dwudniowy zlot food trucków połączony z koncertem w wykonaniu słynnego DJ-a o pseudonimie C-Bool, który na scenie pojawił się w sobotę 27 lipca.

Atrakcji nie brakowało. Beata Kozidrak wspólnie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą Przemysława Pasternaka wystąpiła 12 lipca na inaugurację "Lipca w Rumi". Sceną zawładnęło 45 instrumentalistów, 40 chórzystów oraz 4 wokalistów.

Natomiast w sobotę 20 lipca odbył się „festiwal światła”, dzięki któremu park przy Miejskim Domu Kultury zmienił się nie do poznania. Podświetlone zostały między innymi drzewa oraz „Dworek pod Lipami”.

Zwieńczeniem „Lipca w Rumi” był dwudniowy zlot food trucków połączony z koncertem w wykonaniu słynnego DJ-a o pseudonimie C-Bool, który na scenie pojawił się w sobotę 27 lipca.

TTM TTM TTM TTM TTM

Kilkanaście restauracji na kółkach, oferujących smaki z różnych zakątków świata, czeka w parku Starowiejskim w ostatni weekend lipca (27-28 lipca). Ponadto każdy, bez względu na wiek, będzie mógł skorzystać z bezpłatnej strefy relaksu oraz sektora gier planszowych. Z myślą o najmłodszych pojawi się też mini plac zabaw – podał rumski urząd.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24