21.07.2019 10:33 0 Kwt

Festiwal światła zagościł w rumskim parku

fot. Natalia Walasiak/TTM

W sobotę (20 lipca) o godzinie 22:00 w Rumi odbył się „festiwal światła”, dzięki któremu park przy Miejskim Domu Kultury zmienił się nie do poznania.

Podświetlone zostały między innymi drzewa oraz „Dworek pod Lipami”. Mieszkańcy Rumi mieli okazję zobaczyć także teatr ognia oraz dwa kilkunastominutowe pokazy laserowe. Przez cały ten czas dostępna była strefa gastronomiczna.

Zwieńczeniem „Lipca w Rumi” będzie dwudniowy zlot food trucków połączony z koncertem w wykonaniu słynnego DJ-a o pseudonimie C-Bool, który na scenie pojawi się w sobotę 27 lipca o godzinie 21:00.

– Kilkanaście restauracji na kółkach, oferujących smaki z różnych zakątków świata, będzie czekało w parku Starowiejskim w ostatni weekend lipca (27-28 lipca). Ponadto każdy, bez względu na wiek, będzie mógł skorzystać z bezpłatnej strefy relaksu oraz sektora gier planszowych. Z myślą o najmłodszych pojawi się też mini plac zabaw – podaje rumski urząd.

fot. Natalia Walasiak/TTM fot. Natalia Walasiak/TTM fot. Natalia Walasiak/TTM fot. Natalia Walasiak/TTM fot. Natalia Walasiak/TTM fot. Natalia Walasiak/TTM fot. Natalia Walasiak/TTM fot. Natalia Walasiak/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24