19.07.2019 10:10 5 Kwt/mat.prasowe

Mieszkańcy Redy nauczą się jak korzystać z internetu

zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Mieszkańcy Redy mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z wykorzystania internetu w życiu codziennym. W zależności od potrzeb redzianie będą mogli zdobyć wiedzę z pracy i rozwoju zawodowego, obszaru finansów, edukacji, życia codziennego, zdrowia i wielu innych. Program skierowany jest głównie do osób bezrobotnych, seniorów oraz osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wszystkie szkolenia w projekcie e-Mocni łączą teorię z praktyką.

Mamy ofertę dla osób, które wola uczyć się tradycyjnie, w ustalonym terminie, w grupie z innymi osobami, ale też dla tych którzy wolą uczyć się online, wtedy kiedy mają czas, bez wychodzenia z domu. Zapraszamy też osoby, które nie mają doświadczenie w obsługi komputera i nie korzystały dotąd z internetu. Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla początkujących. Wszystkie szkolenia w projekcie e-Mocni są bezpłatne. Mogą z nich skorzystać wszystkie osoby powyżej 18. roku życia, które mieszkają na terenie gminy. Właśnie ruszyła rekrutacja – informują organizatorzy szkoleń.

Każdy z uczestników szkolenia będzie miał do dyspozycji komputer z dostępem do internetu. Od razu może przećwiczyć to, czego się uczy i sprawdzić, jak działają konkretne narzędzia. Tych, którzy chcą uczyć się w ustalonym wcześniej terminie, w grupie z innymi osobami, mogą skorzystać ze szkoleń stacjonarnych.

Chęć udziału w szkoleniach można zgłaszać mailowo, pisząc na [email protected] Jeśli ktoś nie ma maila lub po prostu woli porozmawiać, warto zadzwonić pod numer tel. 534 333 816 lub 667 171 780 umówić się na spotkanie, zapytać o zakres poszczególnych szkoleń i wspólnie ustalić, które z nich będą najbardziej przydatne dla konkretnej osoby – wyjaśniają pracownicy Europejskiego Ugrupowania na Rzecz Edukacji i Kreowania Aktywności "EUREKA".

Szkolenia odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia EUREKA w Redzie przy ul. Gdańskiej 55. Szczegółowe informacje i pełny zakres szkoleń dostępne są pod tym linkiem..

Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Odbywają się w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24